Legator de sarcini (Helper)

  • Construcții / Instalații
  • Constanta, Constanța, RO

Gi Group recruteaza Legator de sarcini (Helper) pentru o companie de top ce se situeaza ca fiind unul dintre cei mai mari producatori si furnizori de gaze tehnice, medicale si speciale.

Locatie: Lazu (Parc Industrial Global Vision) Jud. Constanta.
Program de lucru: Luni - Vineri in intervalul orar 8:30 – 17:00.

Cerinte:
Experienta de cel putin 1 an pe o pozitie similara (necesara certificare);
Nivel studii: educatie gimnaziala.

Responsabilitati:
Verificarea elementelor de legare si a dispozitivelor de prindere, precum si instructiunile de exploatare a masinii de ridicat a caror respectare depinde de legatorul de sarcina;
Foloseste elemente de legare si/sau dispozitive de prindere pentru ridicarea sarcinii in conformitate cu instructiunile de utilizare, montare, reparare, intretinere si revizie;
Semnalizeaza macaragiului/manevrantului miscarile pe care trebuie sa le execute cu masina de ridica;
Supravegheaza scoaterea si incarcarea produselor din depozit;
Inregistreaza constatarile starii tehnice a macaralei si depoziteaza materialele.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Bonus de performanta anual;
Voucher de vacanta;
Decontare transport;
Bonus de acomodare.

Daca sunteti intersat de aceasta oportunitate de angajare va invitam sa aplicati la acest anunt.

De asemenea, ne puteti contacta la urmatoarele numere de telefon: 0731 770 965
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Gi Group Holding
fulltime

Constanta
Constanța, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Cranes