Confirmă adresa de email *
Prenume şi nume *
Limba preferată *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări
Încarcă CV
Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M

Scrisoare de intenție
Administrator IT

RESPONSABILITATI: Mentenanta echipamentelor hardware (PC, Laptop-uri, Imprimante, sisteme de securitate, echipamente retea) si software ale departamentului; Asiugra suport tehnic pentru clientii existenti; Mentine relatiile la nivel tehnic cu producatorii externi in vederea rezolvarii diferitelor probleme tehnice; Stabileste echipamentele hardware si software necesare desfasurarii activitatii in departament; Instalaleaza si configureaza softuri specifice activitatii; Configureaza si monitorizeaza reteaua de calculatoare a departamentului; Administreaza licentele software detinute in cadrul departamentului; Mentenanta sisteme si servicii software (servere, comunicatii, back-up date etc.) Instruieste utilizatorii; CERINTE: - Absolvent facultate tehnica din domeniul IT&C; - Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara; - Capacitate de a administra un sistem informatic complex, ingloband tehnologii si solutii variate; - Cunostinte si concepte de arhitecturi de retea, standarde de conectivitate si sisteme de operare; - Tehnici de configurare hardware si software; - Fire organizata, capabila sa lucreze sub presiune; - Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa; - Limba engleza scris si vorbit nivel mediu. OFERTA: (bonusuri, beneficii) - Salariu motivant, corelat cu nivelul pietei; - Implicare in proiecte complexe si lucrul intr-un mediu profesional; - Posibilitati de perfectionare profesionala; - Excelente oportunitati de dezvoltare in cadrul unei echipe de profesionisti. - Laptop, telefon mobil, tichete de masa, - Asigurare medicala la clinica privata, decontare transport.