Ingrijitoare copii si Educatoare

  • Îngrijire copii, bătrâni, persoane cu dizabilități
  • București, RO

Centrul de educație pentru viata Arima angajează ingrijitoare ( 2 posturi) și educatoare ( 2 posturi) pentru 2 grupe incluzive, grupe de cate 10 copii.
Experienta este necesara, dar nu obligatorie, punem accept pe dorinta de a invata si pe stabilitate, de asemenea calmul, răbdarea și empatia sunt calitati pe care ni le dorim sa le aveti.
Responsabilități ingrijitoare:
Servit masa
Curățenie în spațiul de lucru
Ajutor la toaleta pentru copii
Supraveghere copii în afara activitatilor și la somn
Salariu motivant, se discuta la interviu.
Responsabilitatile educatoarei se discuta la interviu.
Pentru a candida va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de mail silvia.berbec@apeit.ro sau programare telefonica la 0724.830.877.
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Berbec Silvia
fulltime

București, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Childcare