awork awork România, București Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 14 Feb 2019

I am looking for a new enthusiast colleague for our HR department

#microchip #HRlovers #bepartofourteam
I am looking for a new enthusiast colleague for our HR department :)

My new HR Generalist colleague should:
- be a happy, positive and spontaneous person :)
- have at least 5 years of HR experience
- have some experience in working in multinational environment
- have at least basic knowledge about Payroll (as he/she will have to prepare payroll information - not actually do all payroll work - and also be able to respond to any payroll related questions from our colleagues Afişează tot

- have excellent written and communication skills in English

If you are interested or know someone who might be, you can reach me and send your CV at alexandra.dulgheru@microchip.com

Blitz Imobiliare Blitz Imobiliare România, Cluj Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 6 Feb 2019

Broker imobiliar

#Be
Candidatul ideal
Ai spirit antreprenorial? Îți dorești independență financiară? Ești o fire dinamică și perseverentă?
#Be a Blitzer!

Asteptam CV-ul tau pe adresa: resurseumane@blitz-imobiliare.ro

Ne dorim în echipa noastră un Broker Imobiliar cu spirit antreprenorial, proactiv și orientat către rezultate. Afişează tot

La noi ai șansa de a-ți dezvolta propriul tău business într-un business organizat, aflat în plină dezvoltare, care te va susține pas cu pas. Îți oferim un plan temeinic de carieră unde singurele limite sunt cele impuse de tine.

Ne dorim de la tine:
Să ai inclinații antreprenoriale;
Să ai bune abilităţi de comunicare și relaţionare;
Să ai abilităţi înnăscute de negociere;
Să fii o persoană dornică să se descopere și să se reinventeze
Să fii conștient/ă că implicarea ta se concretizează în rezultate financiare;
Experiența în vânzări constituie un avantaj;
Permis de conducere (criteriu obligatoriu);

Descrierea jobului:
Ce vei face?
Identifici nevoile și posibilitățile clienților, pentru a le face cele mai potrivite oferte;
Oferi consultanță de specialitate ambelor părți implicate in tranzacție, in baza training-ului primit de la noi;
Ajuți la medierea tranzacțiilor dintre vânzători și cumpărători, asigurând un schimb onest al informațiilor și o negociere corectă;

Noi îți oferim:
Training de calitate și suport, alături de traineri cu experienţă reală (vezi https://www.blitz-imobiliare.ro/blitz-camp);
Consultanță juridică și financiară în orice moment sau situație ai nevoie;
Oportunitatea de a face parte dintr-o companie în plină ascensiune, cu un super brand de succes;
O viaţă profesională împreună, materializată într-un plan temeinic de carieră, în care ai posibilitatea să te dezvolti și să ai venituri considerabile (vezi https://www.blitz-imobiliare.ro/blitz-evolution);
Oportunitatea de a te dezvolta independent în propriul tău business;
Program de lucru flexibil;
Bonusuri de perfomanţă;

Focus on your dreams and Blitz it to come true!

Descrierea companiei:
Suntem cea mai mare companie imobiliară din Cluj și probabil din România. Cu peste 8 ani de experiență, trend-setteri pentru companiile de profil din domeniu, mereu venim cu inovații menite să faciliteze relația cu clienții.

Viziunea noastră este centrată pe dezvoltare, servicii integrate și educație imobiliară de calitate.

Astfel, pe lângă serviciile de intermediere imobiliară (reprezentare, promovare, negociere) oferim servicii conexe menite să crească satisfacția clienților:

Consultanță financiar- bancară - colaborăm cu toate băncile importante https://www.blitz-imobiliare.ro/consultanta-financiara-imobiliara

Consultanță juridică specializată

Cardul Blitz VIP - peste 450 de parteneri comerciali din peste 40 de domenii de activitate cu discounturi de până la 100%. Recuperezi înzecit contravaloarea cuantumului comisionului https://www.blitzvip.ro/

“Indicele Blitz” - instrument unic de control al prețului corect. Prezintă media prețurilor imobilelor pe diferite cartiere ale Clujului ținând cont de principalele caracteristici - www.blitz.ro/indicele-blitz

“Evaluare proprietate” - conceput pentru oricine dorește să-și evalueze comparativ proprietatea - www.blitz.ro/evaluare-proprietate

De ce să ne alegi pe noi?
Pentru a oferi cele mai bune servicii investim continuu în formare profesională de calitate. Cu ajutorul trainerilor cu expertiză și pregatire specifică, reușim să livrăm educație imobiliară atât agenților începători cât și celor avansați în cadrul programului Blitz Camp. https://www.blitz-imobiliare.ro/blitz-camp.

Agenții Blitz resimt din plin avantajele și ajutorul departamentelor specializate și al sistemului creat, acest lucru ajutându-i să încheie tranzacții sigure, facile și bazate pe relații de câștig-câștig.

Convinge-te singur cu ajutorul celor 28 de motive pentru a cumpăra/închiria prin Blitz https://www.blitz-imobiliare.ro/motive-cumparatori-chiriasi și a celor 26 de motive pentru care să vinzi/închiriezi prin Blitz https://www.blitz-imobiliare.ro/motive-proprietari.

Credem într-o piață imobiliară corectă și transparentă. Lucrăm 100% în condiții de legalitate, cu comisioane achitate doar la finalizarea tranzacției.

Hr Hr România, Toată ţara Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 19 Jan 2019

Are you a nurse looking for a new role

#recruiting #benefits #nursing #skype #interviewing #joining #training
Are you a nurse looking for a new role ? We have a specialist team that will help you through the journey! Send your updated CV today
spotnurses@hclpermanent.com /07974422597

Roxana Iordache Roxana Iordache România, Suceava Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 3 Jan 2019
Reprezentant vanzari Betterwere toate orasele

#betterware
Caut persoane pentru vanzarea produselor englezesti din catalog, este vorba de firma #betterware care se extinde in tara.
- Înscrierea este gratuita
- Nu este comanda minima obligatorie
- Produse de care ai nevoie in viața de zi cu zi, produse de casa, bucātārie, baie etc
- Fără reguli și restricții
- Câștig imediat 23%
- Job de acasa
- Lucrezi oricand si oriunde
- Castiguri garantate si produse de calitate fara SLS BPA PARABENI
- Catalog gratuit in cutia postala oriunde in tara

0767326116

Afişează mai multe job-uri