Locuri de munca

Locuri de muncă, rapid și ușor
Altele
Asistenti ingrijire persoane varstnice / dizabilitati

Asistenti ingrijire persoane cu dizabilitati / batrani

Oferim locuri de muncă pentru infirmieri cu sau FARA experiență in diverse centre de plasament din Marea Britanie.

Responsabilitățile locului de muncă includ:
- Asistarea rezindenților în ceea ce ține de igiena personală
- Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat
- Menținerea unei evidențe referitoare la starea de sănătate a rezidenților Afișează tot

fulltime

Toată țara, GB

Operator masina de cusut

Recrutam confectioneri cu experienta!!!

Gap Personnel angajeaza operatori masina de cusut pentru productia echipamentelor de protectie, veste de salvare pentru Industria navala si aeronautica.

Locatie Birkenhead, Marea Britanie

Salariu: £8.88/ora, se lucreaza minim 39ore/saptamana
Ore suplimentare platite cu: £11.11/ora

Veti castiga pana la £1700 lunar

Oferim:
-Asistenta pentru relocare din UK si Romania
-Suport pentru dechiderea unui cont bancar Afișează tot

fulltime

Birkenhead, Toată țara, GB

Sudor

Recrutam Sudori Mig Mag

Plata: £550-650£/saptamana
Locatie: Altrincham UK

Oferim:

-Suport pentru relocare

-Preluare de la aeroport sau autogara

-Suport pentru cazare

-Contract de munca pe o perioada de minim 6 luni

-Posibilitatea semnarii unui contract permanent

Detaliile locului de munca:

- Confectionarea sasiurilor de camioane/remorci

- Se lucreaza in fabrica

Candidatul ideal:

- Trebuie sa detina experienta necesara pe postul de sudor Mig Mag

-Sa vorbeasca limba Engleza la nivel de baza

NU sunt necesare autorizatii sau certificate de sudor !!!

Pentru mau multe detalii ma puteti contacta la urmatorul numar de telefon:

00445707430992 Bogdan Afișează tot