Electrician construcții civile (Islanda), 3200 EUR net / lună

  • Altele
  • Islanda, Toată țara, IS

Vei beneficia de:

un salariu de 3200 EUR net / lună (177 ore lucrate, după retragerea tuturor taxelor și a costurilor pentru cazare);
cazarea și echipamentul asigurate de firma angajatoare;
contract de muncă încheiat direct cu angajatorul islandez;
contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
un spor de min. 33% pentru orele suplimentare;
traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, în caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;
Atribuțiile postului:
instalarea de panouri de distribuție, întrerupătoare de circuit, prize, sisteme de iluminat și alte dispozitive electrice în interiorul clădirilor;
repararea și recondiționarea instalațiilor electrice;
alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;
Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
experiență în domeniu minim 3 ani;
diplomă de calificare în domeniul electro, studii minim 2 ani;
permis de conducere categoria B;
cazier judiciar.
Vrei un job?

Contactează-ne la 0774 483 064, 0770 422 954 sau aplică mai jos.
Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Oferte curente: www.silverhand.ro

Facebook: www.facebook.com/SilverhandRO

Cursuri de germană: https://silverhand.ro/lectii-de-limba-engleza-eveline/

Guest

3200 EURO pe lună

fulltime

Islanda
Toată țara, IS

Aptitudini / abilităţi

  • English