Electrician autobuze (Belgia)

  • Altele
  • Belgia, Roeselare, , NL

Vei beneficia de:
• un salariu de până la 22,00 EUR brut / oră;
• tichete de masă;
• cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul belgian;
• contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
• posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
• un spor de min. 25% pentru orele suplimentare;
• traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
• îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:
• punerea în funcțiune a diferitelor sisteme electrice;
• testarea în mod independent a diferitele instalații ale autobuzelor: atât din punct de vedere electric (verificarea siguranțelor, cablurile de alimentare, circuitul de înaltă tensiune etc.), cât și mecanic (funcționarea și verificarea pompelor, reglarea ușilor, reglarea portierelor, reglarea direcției, testarea frânele, etc.);
• efectuați diagnosticarea corectă și abordați acest aspect cu părțile implicate.

Cerințele postului:
• cunoștințe de limba engleză/franceză/olandeză – la nivel conversațional;
• experiență în domeniu;
• diplomă de calificare în domeniu;
• citirea planurilor tehnice;
• permis de conducere categoria B – avantaj;

Vrei un job?
Contactează-ne la 0774 483 064, 0770 422 954 sau aplică mai jos.

2650 EURO pe lună

fulltime

Belgia, Roeselare
, NL

Aptitudini / abilităţi

  • English