Dispecer transport marfa

  • Transport / Distribuție
  • oradea, Bihor, RO

Firma de transport international si casa de expeditii cauta angajati pt sediul din Oradea
Candidatul ideal
- Portofoliu de clienți(este un plus)
- Cunostinte limba engleza nivel avansat ( plus lb germana,maghiara constituie avantaj)
- Bune abilitati de comunicare
- Orientare spre rezolvarea problemelor
- Rezistenta la stres
- Lucrul in echipa
Descrierea jobului
- Cunostinte operare PC
- Abilitati de planificare ,organizare, de negociere si comunicare atat in interiorul companiei cat si cu clientii,
- Experienta intr-o activitate similara in domeniul dispeceratului sau coordonare transport prezinta avantaj.
- Intermediere transporturi internationale de marfa
- Activitati specifice de expeditie/transport rutier de marfuri
- Mentinerea relatiei cu clientii alocati in vederea onorarii comenzilor de transport primite
- Programarea si optimizarea rutelor, identificarea si informarea clientilor
Mai multe detalii la 0759687205 sau asteptam CV-uri pe automotivoffice@gmail.com
fulltime

oradea
Bihor, RO

Aptitudini / abilităţi

  • APC