Assistant Manager in Sales

  • Cluj-Napoca, Cluj, RO

Descriere job

Căutăm persoane cu spirit antreprenorial puternic, care pot și vor să facă față cu responsabilitate provocărilor pieței libere! Recrutăm în domeniul dinamic al imobiliarelor pe cei care vor să câștige direct proporțional cu munca depusă.

Oferim un mediu de lucru plăcut, cu o echipă variată, instrumentele necesare pentru eficientizarea activității de Asistent Manager.

Responsabilitati

Activităţi administrative: fax, email şi operare pe calculator
Preluarea apelurilor telefonice
Consilierea telefonică a clienţilor
Construirea şi promovarea prin diferite canale de publicitate a ofertelor companiei
Vizionarea/prezentarea de oferte pe teren la solicitarea clienţilor
Prezentarea şi consilierea directă a clienţilor pe teren în legătură cu ofertele imobiliare

Ce cautam la tine ?

Studii superioare
Dinamism şi spontaneitate
Abilităţi de comunicare şi relaţionare
Abilităţi de coordonare şi munca în echipă
Cunoştinţe operare calculator
Prezenţă agreabilă, spontaneitate
Cunoaşterea unei limbi străine -engleză şi/ sau franceză
Disponibilitate de deplasare pe teren pentru prezentare de oferte către client
Experienţa într-o poziţie similară constituie avantaj
fulltime

Cluj-Napoca
Cluj, RO