Angajam SEF CARIERA - in Tulcea

  • Construcții / Instalații
  • TULCEA, Tulcea, RO

Aplica acum cu CV pe : recrutareconstructiibv@gmail.com
Detalii la tel.0799 30 33 22
Candidatul ideal
- Experienta relevanta pe un post similar - conditie obligatorie;
- Studii superioare de specialitate: geologie / inginerie miniera
- Acreditari / atestari pentru realizarea de documentatii tehnice;
- Cunoasterea utilajelor si modul de exploatare corecta a acestora;
- Abilitati de organizare, planificare, comunicare si spirit de echipa;
- Seriozitate, rigurozitate in respectarea regulilor si instructiunilor;
- Cunostinte operare pe calculator procese tehnologice;
- Buna capacitate de organizare
- Bune abilitati de comunicare si interactiune la diverse niveluri de autoritate
- Rezolvare de probleme
- Management de echipa

Descrierea jobului
- Coordonarea activitatii de exploatare in cariera;
- Coordonarea activitatii de preparare a mixului de materii prime ;
- Depozitarea materialelor prime (piatra, nisip), in spatiile amenajate
- Urmarirea consumurilor de materii prime
- Planificarea programelor zilnice de lucru in functie de preliminar de exploatare si program lunar de productie
- Realizarea activitatilor de raportare
- Executarea documentatiilor pentru permise de exploatare cariera, obtinerea licentelor de exploatare,executarea preliminarului de exploatare
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  RECRUTARE CONSTRUCTII
fulltime

TULCEA
Tulcea, RO