Angajam secretara pentru santierul din Sovata

  • Construcții / Instalații
  • Sovata, Mureș, RO

Postul disponibil este pe durata determinata, intreaga activitate desfasurandu-se pe santierul nostru din localitatea Sovata.
Cerinte:
• Absolvent/a de studii medii/superioare
• Cunostinte foarte bune de operare PC si pachet MS Office
• Abilitati interpersonale bune, persoana orientata spre munca in echipa
• Abilitati foarte bune de comunicare, de organizare si prioritizare

Descrierea jobului
• Asigura asistenta pentru seful de santier si inginerii pe care firma ii are delegati pe santier
• Realizeaza activitatile de secretariat: redactare, indosariere si arhivare documente, participare la sedinte si intocmirea de procese verbale, asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, asigurarea transmiterii documentelor prin fax/posta/mail
• Mentine legatura cu sediul firmei

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv: salariu, bonuri de masa, abonament servicii medicale
• Training management
• Diversitate in sarcini si proiecte provocatoare
• Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare

Persoanele interesate pot trimite CV-urile pe adresa de e-mail info@aedificium.ro sau pot solicita informatii suplimentare la numarul de telefon 0745 600 869.
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Aedificium Projektentwicklung
fulltime

Sovata
Mureș, RO