Angajam Mercantizori

  • Merchandising / Promoteri
  • BUCURESTI, București, RO

Apreciem oamenii, implicarea si seriozitatea lor.

Firma noastra cauta doi merncantizori pentru magazinele noastre din Baneasa si din jurul Centurii Bucuresti.

Candidatul ideal pentru noi este:
Persoana serioasa, implicata, rabdatoare.
Comunicativa.
Rezistenta la stres si la sarcini repetitive.
Atenta la detalii.
Dornica sa ne invete lucruri noi.
Dornica sa efectueze munca de teren.
Experienta similara pe o perioada de 1 an.
Lucrul in lanturi mari de magazine (Carrefour, Mega Image, Profi, Cora) sau alte locatii IKA reprezinta un avantaj.
Experienta anterioara in mercantizare in deosebi in activitati de tipul IPP sau FMCG reprezinta un avantaj.
Carnet categoria B.

Responsabilitati:

Pregatirea marfii si asezarea ei pe stand.
Asigura transferul de acte intre mercantizori la cerere.
Asigura suport de mentenanta(compenente mici de standuri – carlige, cuie etc) pentru ceilalti mercantizori, in lipsa agentului de vanzari de pe teren.
Organizarea produselor conform planogramei.
Gestionarea proiectelor si conceptelor propuse de clientii nostrii.
Raportarea si comunicarea oricaror nereguli superiorului direct.

Beneficii:
Masina de serviciu.
Veti putea sa va bucurati de o colaborare de lunga durata.
Salariu competitiv fata de concurenta + bonuri de masa de 30 lei/zi.
Posibilitatea de a achizitiona produse la preturi preferentiale.
Anual organizam teambuilg-uri pentru angajatii companiei.
Petreceri la sediul firmei anuale de Craciun.
Prime de Craciun si de Paste.
Telefon de serviciu.

Descrierea companiei
Ne străduim zi de zi să le facem viața mai frumoasă tuturor celor care ne trec pragul, să le împlinim așteptările, să îi surprindem plăcut cu produsele noastre. Aducem produse frumoase și primitoare, lucrând cu unii dintre cei mai renumiți furnizori, selectăm cele mai bune, cele mai ingenioase și mai atrăgătoare cadouri și obiecte de design.
Conceptele noastre sunt unicate si se reinoiesc destul de des, motiv pentru care lucram la multe proiecte creative si interesante.
Echipa de achizitii are vechime in firma si in domeniu, astfel incat colegii cu care veti colabora sunt foarte bine pregatiti.
Ginza Invest SRL (GiftDesign), este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte si mesaje personalizate, jucării sau home si deco.
Compania noastră are un portofoliu de peste 3500 de clienți.
Suntem de 10 ani pe piata si dorim sa ne extindem.
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Calmac Vladimir
fulltime

BUCURESTI
București, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Commercial Reporting
  • Planograms