Angajam chelner

  • Bucuresti, București, RO

Cafeneaua D&D Design District Cafe, din Baneasa Shopping City, angajeaza chelner. Oferim salariu de 2000 lei net, bonuri de masa, carte de munca. Program de Mall.

Candidatul ideal trebuie să fie:

- comunicativ, sociabil si energic
- orientat catre nevoile clientilor
- rapid in executarea sarcinilor
- cu spirit de echipa
- cu experienta in domeniu (nu este obligatoriu, dar reprezinta un avantaj)

Atribuții:

- preluarea comenzilor clientilor

- servirea preparatelor culinare si a bauturilor

- incasarea contravalorii serviciilor oferite

- pregatirea locului de servire pentru o noua comanda

- mentinerea unui mediu de munca sigur si curat

- organizarea cadrului general de deschidere

- inchiderea activitatii locului de servire

Beneficii:
- perfectionarea in cadrul unei echipe de profesionisti
- mediu de lucru placut
- loc de munca stabil
- consumatie gratuita de 130 lei/luna
publicat de  Georgiana Mitran

2000 RON pe lună

fulltime

Bucuresti
București, RO