Agent Vanzari D2D

  • Vânzări
  • Targu-Mures, Mureș, RO

CARIERE PIXEL GREEN ENERGY
Suntem în continuă dezvoltare și vrem ca și tu să faci parte din procesul rapid de creștere al companiei!
Ești în căutarea unui loc de muncă unde să ţi se pună în valoare calităţile, să fii apreciat și răsplătit corect pentru munca ta? Îţi place să aduci idei noi și să te asiguri de implementarea celor mai bune decizii în domeniul tău de activitate?
Atunci vrem să te cunoaștem și să te motivăm să vii în echipa noastră!
Ai ocazia să te dezvolţi, să promovezi și să înveţi!
Cum suntem noi?
Într-un cuvânt: NELINIȘTIŢI! În căutare permanentă de soluții optimizate, de idei noi și în continuă expansiune.
VREM SĂ TE AVEM ÎMPREUNĂ CU NOI!
TE REGĂSEȘTI ÎN DESCRIERILE JOBURILOR DE MAI JOS?
Trimite-ne CV-ul tău la hr@pixelgreenenergy și te contactăm!

AGENT BUSINESS DEVELOPMENT FRANCIZĂ
Principalele responsabilități sunt:
-oferă suport rețelei naționale de parteneri francizați
-administrarea relației cu rețeaua de parteneri
-comunicarea zilnică cu rețeaua de parteneri
-asigurarea logisticii necesare în relația cu partenerii
-asigurarea unui nivel optim de instruire pentru partenerii francizați
-colectarea, interpretarea și procesarea de informații de la parteneri și agenți și pregătirea rapoartelor de informare zilnice și lunare pentru managementul superior
-identificarea și instruirea de noi parteneri francizați
-creșterea rețelei de parteneri la nivel național
redactarea și implementarea strategiei de comunicare cu partenerii
-organizarea conferințelor lunare cu partenerii
se asigură de îndeplinirea obiectivelor de vânzări ale departamentului
-asigură cel mai înalt nivel de calitate al serviciilor companiei în relația cu partenerii și pentru clienți

Beneficii:
-Comisioane motivante
-bonus de performanță
-mașină + laptop + telefon
-oportunitatea de a lucra și învăța în cadrul unui colectiv profesionist, într-o industrie dinamică și exclusivistă (furnizarea de energie și gaz);
sau,

AGENT VANZARE D2D ABONAMENTE ENERGIE ŞI GAZ
Candidatul ideal are experiență în vânzări directe minim 6luni (nu este criteriu eliminatoriu), D2D, B2B, distribuție, telemarketing, telesales, este orientat în această direcție, are abilități de negociere, este dinamic, comunicativ, integru, prezentabil, timbru vocal plăcut, punctual, serios, optimist.
Descrierea jobului
-Încheie contractele și răspunde pentru corecta încheiere a contractelor și respectarea procedurilor de lucru;
-Ține legătura, consiliază clienții din portofoliul lui;
-Urmărește atragerea permanentă de noi clienți;
-Urmărește realizarea targetului de vânzări lunar, trimestrial și anual stabilit;
-Stabilește și dezvoltă o relație profesională cu clienții companiei;
-Întocmește periodic materiale de sinteză (rapoarte, statistici);
-Acordă asistență tehnică și comercială clienților și potențialilor clienți;
-Participarea activă la ședințe interne și colective, împreună cu managerul direct

Ce îţi oferim:
-Posibilitatea de a lucra part time sau full time, în funcţie de nevoile tale şi de disponibilitatea ta;
-Traininguri și cursuri specializate, încă din prima zi;
-In funcție de capacitate, performanță și personalitatea ta, ai posibilitatea de avansare;
-Comision motivant în funcţie de rezultatele tale;
-Bonusuri de performanta pentru depasirea targetului;

Dacă:
-Ai terminat liceul – cerință minimă;
-Vrei o carieră atractivă în vânzări;
-Tratezi cu entuziasm provocările venite din partea clienţilor și ai dovedit asta într-o experienţă profesională anterioară;
-Autocontrolul, stabilitatea emoţională şi capacitatea de adaptare a comportamentului sunt atuurile tale;
-Sunt binevenite și persoanele aflate la pensie și care doresc să își rotunjească veniturile și să desfășoare o activitate dinamică!
-Deţii minime cunoştinţe MS Office: Word, Excel;
-Îţi place să îmbini lucrul la birou cu cel pe teren.

Atunci vino să joci în echipa de profesionişti – Pixel Green Energy Door to Door!

Mai multe detalii se pot oferii prin mesageria paginii!
publicat de  Pixel Green Energy

750 EURO pe lună

fulltime

Targu-Mures
Mureș, RO