Agent de turism

  • Slatina, Olt, RO

Daca esti o persoana dinamica, deschisa, comunicativa, mereu in cautare de noi provocari, atunci avem jobul potrivit pentru tine.

Cerinte obligatorii: cunoasterea limbii engleze si operare calculator.

Nu iti face griji daca nu ai experienta in domeniu, noi iti oferim o perioada de training in care sa experimentezi si sa inveti meseria de agent de turism.
Responsabilitati :
- vanzarea propriu-zisa de pachete turistice;
- conceperea si realizarea ofertelor,
- buna cunoasterea a programelor turistice, serviciilor de cazare, de transport ce fac parte din oferta
- legatura stransa cu clientii si informarea acestora asupra conditiilor contractuale si calitatea serviciilor oferite
- intocmirea documentelor necesare turistului pentru serviciile cumparate (chitanta, factura fiscala, document de calatorie, bilet, contract cu turistul, bon de comanda, etc.)
Iti oferim un salariu atractiv si sansa de a te dezvolta atat pe plan profesional cat si pe plan personal
Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti un CV, insotit de un mic text, prin care sa ne convingi ca doresti sa faci parte din echipa noastra!

Contact: rezervari@business-trip.ro
sau
poti veni direct la sediul nostru din Slatina,b-dul Nicolae Titulescu, nr34 intre orele 10:00-15:00 (de luni pana vineri).
fulltime

Slatina
Olt, RO