Locuri de munca

Locuri de munca in Belgia!

hashtag#englez hashtag#experien Dorești să lucrezi în Belgia și ești interesat de colaborare pe termen lung? Ai experiență într-un anumit domeniu și cunoști limba engleză? Atunci consultă lista de posturi de mai jos, disponibile prin All EU Recruitment!

Pentru Belgia, căutăm:

Montatori acoperișuri
Pavatori
Turnători șape
Tencuitori (tencuială manuală și mecanizată)
Asfaltatori
Zidari pentru construcții noi și renovări
Electricieni / Ajutor de electricieni
Tâmplari
Dulgheri Afișează tot

fulltime

Iași, RO

Personal in domeniul HoReCa - Belgia

hashtag#Belgia hashtag#Buc hashtag#Ajutor hashtag#Patiseri hashtag#Brutari hashtag#Cofetari hashtag#Englez hashtag#experien La All EU Recruitment căutăm personal în domeniul HoReCa pentru angajare în #Belgia - Flandra de Vest!
#Bucătari
#Ajutor de bucătar
#Patiseri
#Brutari
#Cofetari

Se cer cunoștințe de limba #Engleză și #experiență relevantă în domeniu.

De asemenea, căutăm și personal pentru spălat vase.

Se oferă:
Contract de muncă înregistrat în Belgia
Cazare (utilitățile incluse, internet gratuit )
Transport intern
Plata salariului la săptămână
Asigurare de sănătate
Bonus la final de an
Concediu de odihnă
Alocație pentru copii în Belgia

CV la bianca.burducea@all-eu-recruitment.com
Detalii la 0788.606.651 (luni - vineri, 9.00 - 17.00) Afișează tot

fulltime

Arad, RO

Locuri de muncă, rapid și ușor
Tâmplar - Belgia

hashtag#Englez hashtag#experien La All EU Recruitment căutăm Tâmplar pentru angajare în Belgia!

Se execută tâmplărie de interior și mobilier personalizat.

Se cer cunoștințe de limbă #Engleză la nivel conversațional și #experiență în domeniu.

Se oferă:
Se încheie contract de muncă în Belgia, cu toate beneficiile conform legislației în vigoare
Program de lucru 40 ore/săptămână
Salariul pentru început de 15,5340 EUR brut/oră
Plata salariului la săptămână, în contul bancar deschis în euro Afișează tot

fulltime

București, RO

Muncitori rafinarie

hashtag#englez hashtag#tehnic Recrutăm Muncitori pentru instalare acoperișuri flotante în rezervoare petroliere!

Sunt necesare cunoștințe de #engleză la nivel bun și se solicită orice fel de experiență în domeniul #tehnic, nu în mod specific în rafinării.

Ofertă:
Se încheie contract de muncă cu angajator din Olanda, proiectul se desfășoară la rafinăria din Mongstad, Norvegia
Cazare asigurată și plătită de angajator
Transportul intern și internațional asigurat
Echipament de lucru corespunzător

NU PERCEPEM COMISION !

CV la georgiana.craciun@all-eu-recruitment.com
Detalii la 0758 112 429 (luni - vineri, 9.00 - 17.00) Afișează tot

fulltime

Galați, RO

Vulcanizatori - Belgia

hashtag#Englez hashtag#experien La All EU Recruitment căutăm Vulcanizatori pentru angajare în Belgia!

Responsabilități:
Asamblare, demontare și echilibrare anvelope
Schimbare anvelope de diferite mărimi și inspecție vizuală

Se asigură cazare și se încheie contract de muncă cu toate drepturile conform legislației belgiene în vigoare.
NU PERCEPEM COMISION!

Detalii la 0040788606651 (Luni – Vineri, 9:00 – 17:00) Afișează tot

Operatori CNC - Belgia

hashtag#Operatori hashtag#englez La All EU Recruitment continuăm recrutarea de #Operatori CNC pentru diferite companii din Belgia!

Se lucrează pe strung, freză, mașină de îndoit, mașină de rectificat sau mașină de tăiat cu laser!

Sunt necesare cunoștințe de limba #engleză (nivel conversațional).
Se încheie contract de muncă în Belgia, cu toate drepturile conform legislației belgiene în vigoare.

Detalii suplimentare la 0758 112 429 (Luni – Vineri inclusiv, 9:00 – 17:00)

Afișează tot