Suport Tehnic Bitdefender - lb. Spaniola

  • București, RO

Esti o persoana tehnica, ti-ai invatat atat de bine parintii sa se descurce cu Windows 10 si deja nu te mai suna din 5 în 5 minute?
Cautam Suport Tehnic pentru proiectul Bitdefender si avem nevoie de cineva ca tine!
Descrierea jobului
Ce ne dorim de la tine:

• Sa cunosti Limba Spaniola (atat scris, cat si vorbit);
• Sa ai cunostinte avansate de Windows;
• Sa iti doresti sa pui bazele unei cariere in domeniul IT;
• Sa asimilezi usor informatii
Activitatea este in limba spaniola si presupune preluarea solicitarilor de natura tehnica (level 1) primite din partea clientilor Bitdefender, prin telefon, e-mail si chat.
Beneficii :

• Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT Software si de a promova in cadrul companiei.
• Program de 4 ore flexibil, de Luni pana Vineri;
• Training de specialitate platit de companie;
• O echipa tanara si vesela;
• Ocazia sa participi la competitii si sa castigi diverse premii lunare;
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Valoris Center
part time

București, RO