Stivuitorist

  • Prahova, RO

Candidatul ideal:
* studii medii;
* autorizatie ISCIR;
* minim un an experienta in domeniu;
* aptitudine generala de invatare;
* capacitatea de a lucra in echipa;
* spirit organizatoric, ordonat, eficient.

Descrierea jobului:
* asigura si supravegheaza descarcarea si incarcarea marfurilor;
* executa transportul marfurilor pe traseele indicate, folosind optim spatiile de depozitare;
* pregateste paletii cu produse finite pentru livrare;
* alte activitati specifice procesului tehnologic.

Oferim:
* un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie aflata in plina expansiune;
* posibilitati de dezvoltare profesionala prin instruire constanta;
* pachet salarial completat de bonuri de masa si cheltuieli pentru transport.

Descrierea companiei:
Activitatea companiei Depaco (Wetterbest) a inceput anul 1999.
Depaco a abordat o strategie de dezvoltare pe termen mediu si lung investind in utilaje automate si performante de productie a tiglelor metalice si accesoriilor pentru acoperis.
Pentru extinderea la nivel national si pentru a produce articole de calitate, compania a achizitionat utilaje performante, de la cei mai renumiti producatori europeni, utilaje ce asigura o productivitate ridicata, dar si o precizie de executie mult imbunatatita;
In prezent, procesul de productie din fabrica Depaco de la Baicoi se desfasoara pe mai mult de 30 linii automate: pentru tigla metalica cu diverse profile, pentru tabla cutata de 4 tipodimensiuni, pentru sistemul de jgheaburi si burlane, pentru tabla faltuita;
Part of the Teraplast Group, Depaco proudly promotes the important values: client satisfaction, innovation and professionalism, solidarity and respect to society and environment.
fulltime

Prahova, RO