Romflag Romflag România, Mureș Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 5 Feb 2019

Reprezentant Vânzări (Sales Representative)

SC ROMFLAG SRL – producător de steaguri și bannere publicitare

CAUTĂ COLEG/COLEGĂ In departamentul vânzări :

RESPONSABILITĂȚI PRIMARE

1. Realizează vânzările companiei în zona alocată
2. Prezentarea și vânzarea produselor și serviciilor companiei clienților actuali și potențiali.
3. Mentinerea relațiilor comerciale cu clienții actuali .
4. Căutare, contactare clienți noi.
5. Pregătire prezentări, propuneri și contracte de vânzare.
6. Participare la pregătirea materialelor de vânzare și marketing .
7. Identificarea și rezolvarea problemelor clientului.
8. Pregătirea documentelor ce sunt in relație directa cu activitatea comerciala a firmei .
9. Rapoarte de activitate .
10. Alte activități atribuite.

RESPONSABILITĂȚI SUPLIMENTARE

1. Participare la evenimentele de marketing.
2. Urmărirea plăților.
3. Instruirea coelgilor noi .

CERINȚE

1. Cunoștințe de bază : scris , citit , aritmetică .
2. Cunoașterea limbii engleze și italiene constituie avantaj.
3. Capacitate de convingere și de influențare. Abilitatea de a dezvolta și de a ține prezentări. Abilitatea de a crea, compune și edita materiale scrise. Abilități puternice de interacționare și comunicare. Cunoașterea tehnicilor de publicitate și de promovare a vânzărilor.
4. Menținerea unui aspect profesional și asigurarea unei imagini pozitive a companiei pentru public.
5. Flexibilitate .
6. Permis de conducere categoria B .

OFERIM :

1. Laptop/calculator
2. Telefon mobil
3. Salariu motivant și bonus după realizări
5. Formare

CINE SUNTEM NOI:

Compania noastră este unul dintre cei mai mari producători de steaguri tipărite din Europa de Est. Tehnologia noastră de vârf ne permite să vindem pe toată piața din Europa de Vest ,SUA și țările din Africa.
Departamentul de vânzări pentru România începe acum.

Asteptam cu mare interes CV-urile dvs pe adresa de email administration@romflag.ro
Pentru informatii suplimentare ne gasiti la nr de telefon 0755120228