Cristea Cristea România, București Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 10 Jan 2019

Recruiter

Smart Outsourcing angajeaza Recruiter (Fieldwork) in Bucuresti.
Program: Full-time
Responsabilitati:
- Analiza cerintelor pentru profilele candidatilor;
- Realizarea si postarea anunturilor de recrutare;
- Cautarea in teren si in baza de date a celor mai potriviti candidati;
- Evidenta portofoliului propriu de candidati (contactare, interviu, observatii, etc);
Candidatul ideal:
- Disponibilitate la deplasari peste 70% din timp in tara;
- Cunostinte si experienta in coordonarea/gestionarea candidatilor;
- Capacitate organizatorica, prioritizarea sarcinilor, multitasking;
- Capabil de performanta si rezultate in conditii de stres si cu respectarea termenelor limita;
- Minim 2 ani experienta in recrutarea de personal (reprezinta avantaj recrutarea pozitiilor de muncitori);
- Permis de conducere categoria B.
Beneficii:

- Mediu de lucru atractiv intr-o echipa tanara si dinamica;
- Posibilitatea de a lucra intr-o organizatie de top in domeniul serviciilor de HR integrate;
- Posibilitatea de formare si instruire permanenta;
- Salariu competitiv
- Masina de serviciu
Pentru mai multe informatii asteptam aplicatiile dumneavoastra la:
recruitment@smartoutsourcing.ro