Operator pariuri sportive

  • București, RO

Crestem echipa Casa Pariurilor si ne dorim oameni ca tine!

Vino alaturi de noi si vei face parte dintr-o ECHIPA de peste 1800 de colegi, care isi desfasoara activitatea in cele aproximativ 750 de agentii ale brand-ului Casa Pariurilor din toata tara!

Vei beneficia de:
 Program de lucru flexibil, in ture
 Loc de munca stabil, aproape de casa
 Salariu si bonusuri pentru prestatiile tale excelente
 Bonusuri in cazul in care ne recomanzi viitori colegi
 Tichete de masa (15 lei/tichet)
 Prime de Paste si de Craciun
 Traininig de specialitate si formare profesionala continua, pentru ca ne dorim cei mai buni coechipieri

Experienta sau diplomele/calificarile anterioare nu conteaza pentru noi, trebuie doar sa:
 Fii sociabil si sa iti placa sa lucrezi cu oamenii
 Ai o atitudine pozitiva
 Fii un bun coleg
 Ai abilitati de lucru cu cifre

Descrierea jobului:
 Emiterea tichetelor de pariere in sistemul informatic al companiei;
 Intocmirea zilnica a documentelor de contabilitate primara;
 Informarea clientilor cu privire la serviciile oferite, regulamentul de joc, campanii promotionale;
 Crearea unui mediu agreabil pentru clienti.

Vino sa evoluezi alaturi de noi! Aplica aici cu CV-ul tau sau contacteaza-ne la numarul de telefon afisat.
fulltime

București, RO