Valoris Center Valoris Center București, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 13 Nov 2020
Locuri de muncă, rapid și ușor

Operator introducere date cu limba italiana-TELEMUNCA

Valoris Center
Relații clienți / Call center
fulltime, remote

Candidatul ideal
Daca ai bune ablilitati de comunicare in limba italiana - comunicare scrisa in special si iti doresti un job de birou, te invitam sa te alaturi noii noastre echipe dе Content in limba italiana pentru o multinationala ce ofera servicii dе cumparare, preluare si livrare rapida!
Cautam persoane creative, atente la detalii si cu multa energie pozitiva!

Ce ne dorim dе la tine?

Bune abilitati dе comunicare scrisa si vorbita in limba italiana;
Limba engleza la un nivel mediu;
Abilitati dе creare continut online dе calitate;
Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
Flexibilitate si adaptabilitate;
Dorinta de dezvoltare si avansare in cariera.
Descrierea jobului
Responsabilitati

Activitate dе back-office constand in colectarea si redactarea descrierilor si a specificatiilor pentru diverse produse;
Verificarea informatiilor si a imaginilor pentru produsele din aplicatie si corectarea lor;
Adaugarea dе continut relevant si ingrijit;
Preluarea informatiilor legate de produse si oferte de la parteneri;
Crearea continutului pentru produsele si partenerii activi in aplicatie;

Ce iti oferim?
Salariu fix + bonusuri constante;
Program 8h/zi, de Luni – Duminica, in intervalul 11:00am - 20:00pm;
Posibilitatea de a lucra de acasa;
Echipa tanara si in plina crestere;
Training-uri dе start-up platite de companie si traininguri ocazionale dе dezvoltare profesionala;
Alti peste 480 dе colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si diverse activitati dе echipa;
Posibilitati reale dе crestere profesionala in cadrul companiei.