Teodora Tus Teodora Tus București, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 24 Jul 2019

Online Dealer cu Germana

Teodora Tus
RON 4000 pe lună Bucuresti, București, RO
fulltime

Cautam pentru clientul nostru din Bucuresti, Online Dealer cu Germana!

Responsabilitati:
- atragerea jucatorilor;
- explicarea regulilor de joc;
- respectarea si mentinerea standardelor de joc impuse de companie;
- contribuirea activa la dezvoltarea companiei;

Cerinte:
- persoana cunoscatoare de limba germana - nivel mediu;
- persoana cunoscatoare de limba engleza – fluent;
- experienta nu este obligatorie (se poate cu si fara experienta in domeniu);
- atitudine entuziasta si pozitiva;
- atentie la detalii si abilitati excelente de comunicare sunt esentiale;
- capacitatea de a gandi rapid si sa ramana calm sub presiune in timp ce mentine acuratetea, disciplina si discretia;
- persoana punctuala;
Beneficii:
- salariu atractiv - 4000 de lei net;
- sporuri de noapte + sporuri de tura + sporuri de weekend;
- asigurare medicala;
- training de specialitate;
- flexibilitate orelor de munca:
Pentru mai multe detalii ma puteti contacta cu incredere la numarul de telefon 0772239431 sau la adresa teodora@ams-hr.ro