Madalina Capusan Madalina Capusan România, Mureș Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 4 Mar 2019

Ne marim echipa!!!

Candidatul ideal
Viitorul membru al echipei trebuie sa aiba:
-Foarte bune abilitati de comunicare, convingere si negociere;
-Capacitate de organizare si orientare spre atingerea obiectivelor;
-Pasiune pentru a veni in intampinarea clientilor si atitudine proactiva;
-Abilitati foarte bune de lucru in echipa;
-Disponibilitate pentru munca de teren
Descrierea Jobului
- Prospectarea si identificarea potentialilor clienti (persoane fizice);
- Propunerea catre client de oferte de produse financiar-bancare cu scopul de a incheia cu success procesul de vanzare;
- Mentinerea relatiei cu clientii pe toata perioada derularii contractului de creditare;
- Realizarea rapoartelor de activitate solicitate de managerul direct.
Beneficii
- Training de specialitate;
- Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera de succes intr-un mediu competitiv;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
- Contract individual de munca;
- Pachet salarial motivant: salariu fix+ bonus lunar (in functie de performanta).