Hr Hr România, București Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 7 Jan 2019

Junior Sales Agent

Ești tânăr/ă absolvent/ă sau în curs de absolvire? Ești energic/ă și pasionat/ă de domeniul pe care tocmai îl descoperi, însă consideri că vei fi lipsit/ă de șansa de a te angrena în mediul de afaceri din România datorită lipsei de experiență? Atunci e timpul să ne cunoaștem! Titan Machinery România, parte a grupului american Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole și de construcții din lume, este pregătit să îți acorde oportunitatea de a-ți dezvolta o carieră fructuoasă la tine acasă, în România, investind toate resursele intelectuale și materiale necesare, cu scopul de a conta pe profesionalismul tău în viitorul îndepărtat.

Responsabilitati
- Promovează, prezintă și vinde mașinile și utilajele agricole și de construcții comercializate de companie, în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
- Stabilitește întâlniri cu clienții și păstrează un contact permanent cu clienții din zona de care răspunde;
- Colaborează îndeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operațiunea de vânzare;
- Propune și participă la acțiuni de promovare a ofertelor companiei (demonstrații în câmp, expoziții, târguri).

Candidatul ideal:

- Abolvent studii tehnice (mecanică mașini agricole sau agronomice, utilaje tehnologice, etc.);
- Pro-activ/ă, persoană orientată către client și rezultate, atenție la detalii;
- Abilități de comunicare și negociere;
- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/ avansat;
- Cunoștințe operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook);
- Posesor permis de conducere (categoria B);
- Disponibilitatea de a se deplasa în zona de care răspunde.

Beneficii
- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Oportunitatea de training-uri;
- Telefon, laptop și mașină de serviciu;
- Pachet salarial competitiv.

Aplica acum pentru acest post
SC Titan Machinery România SRL
Autostrada București-Pitesti, Km 13.2,
Aleea Ștefania Nr.2, COD: 077096
Dragomirești Deal, Județul Ilfov
CUI: RO29352595; J23/3010/17.11.2011;
RO53 RZBR 0000 0600 1419 2576
TEL: +4 0374 367600; +4 021 3504935;
Fax: +40 21 3101224 / +40 21 350 4964
E-mail: office(at)titanmachinery.ro