Consultant Vanzari - Cluj

Toate anunțurile de la Mercury360

  • Advertising and Promotion

Hey!!
Ești pasionat de sănătatea orală sau de produsele de îngrijire corporală și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică?
Suntem în căutarea unui Consultant Vânzări in orașul Cluj pentru unele dintre cele mai cunoscute brand-uri de iginenă orală si produse de îngrijire corporală.

Responsabilități:
- Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite pentru sănătatea și igiena orală.
- Promovarea produselor în mod profesionist și convingător.
- Crearea unei experiențe de cumpărare pozitive și memorabile pentru clienți.
- Întocmirea rapoartelor de vânzări și monitorizarea performanțelor individuale.

Cerințe:
- Experiență anterioară în vânzări reprezintă un avantaj.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Atitudine proactivă și orientare către rezultate.
- Pasiune pentru domeniul sănătății și igienei orale.

Beneficii:
- Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.
- Mediu de lucru dinamic.
- Pachet salarial motivant, inclusiv bonusuri în funcție de performanțe.

Program:
Joi-Vineri : 13.00 - 19.00
Sambătă-Duminică: 11.00 - 17.00

Dacă ești gata să faci parte dintr-o echipă dedicată, trimite-ne CV-ul tău la ruxandra.vasile@mercury360.ro sau un mesaj pe WhatsApp la 0730 591 713

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să inspirăm zâmbete sănătoase în fiecare zi!

Prenume şi nume *
Limba preferată *
Introdu aici codul primit pe adresa de email furnizată
(verifică și în secțiunea spam/junk)
Ultimul loc de muncă *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări *

Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M