Confirmă adresa de email *
Prenume şi nume *
Limba preferată *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări
Încarcă CV
Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M

Scrisoare de intenție
Operator producție (asamplare generatoare energie verde)
  • Electronics
  • Classical Mechanics
  • Electrical Equipment

Ce responsabilități vei avea: • Vei fi implicat(ă) în procesul zilnic de realizare a produselor companiei, ținând cont de instrucțiunile menționate în documentația de producție; • Te vei asigura că produsele realizate respectă standardele de calitate impuse; • În cazul apariție unor defecte, vei analiza cauza și vei propune măsuri adecvate de prevenire și remediere a acestora. • Vei respecta planul zilnic/săptămânal al producției; • Te vei asigura de buna funcționare a echipamentelor cu care lucrezi și de întreținerea acestora. Profilul candidatului dorit: • Calificare/atestat profesional sau diplomă în domeniul tehnic: ex. electromecanică/electronică/ electrotehnică; • Experiență anterioară în producție, cunoștințe standarde de calitate, procese tehnologice, norme tehnice de calitate (constituie avantaj); • Abilități de organizare a muncii, auto-disciplină și muncă în echipă; • Cunoștințe de limba engleză la nivel începător/mediu; • Disponibilitate la deplasări în Germania, în primele 6 luni de activitate, pentru înțelegerea și învățarea procesul de producție. Ce îți oferim noi: • Salariul constituit din partea fixă, Bonusuri ocazionale, Tichete de masă (30 RON), Asigurare privată de sănătate, Fructe, Bookster; • Mediu internațional de lucru, cu echipe din România, Olanda și Germania; • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie în plină expansiune, care încurajează libertatea/independența, creșterea personală și profesională; • Echilibru excelent între viața profesională și viața privată, cu operare doar într-un singur schimb; • Program de lucru flexibil.