Confirmă adresa de email *
Prenume şi nume *
Limba preferată *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări
Încarcă CV
Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M

Scrisoare de intenție
AGENT ACHIZITII SI CONTRACTARI

Responsabilitati: - Mentinerea relatiilor de afaceri cu furnizorii societatii gestionati de departamentul achizitii; - Urmaririrea contractelor, a listelor de preturi, a conditiilor negociate; - Lansarea comenzilor de piese si urmarirea acestora pana la finalizarea receptiei; - Urmarirea respectarii termenelor de livrare de catre furnizorii de produse, mentinerea unei legaturi permanente cu acestia pentru a cunoaste cu precizie data livrarii produselor; - Verificarea si gestionarea facturilor primite de la furnizori in conformitate cu procedurile de companie; - Introducerea comenzilor de achizitie in sistemul informatic de gestiune; - Verificarea sistematica a soldurilor furnizorilor, a avansurilor platite catre acestia; - Legatura cu celelalte departamente implicate in procesul de aprovizionare: departament tehnic, depozit, comercial , contabilitate, etc. -Evaluarea furnizorilor si mentinerea unei baze de date cu furnizori si posibili furnizori . Profilul candidatului ideal: - Studii superioare finalizate - Minim 2 ani experienta in achizitii - Experienta relevanta in relatia cu furnizorii - Foarte bune abilitati de organizare si planificare a propriei activitati - Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa; - Spirit de initiativa; incredere in fortele proprii; - Cunostinte de limba engleza - Experienta in utilizarea MS Office (Word, Excel, Powerpoint) DOMICILIUL IN TG MURES SAU IN APROPIERE!!!! Detalii: ????0758097839 ☎️0365424892 ????CV-urile le puteti trimite pe adresa: resurseumane@comoserv.ro