Educator gradinita Brasov

De la Ranta Maria

Infomunca recruteaza educator in Brasov cu experienta de peste 3 ani in domeniu.
Se cauta o persoana creativa, empatica, sociabilă , si comunicativa.

Candidatul ideal pentru un post în şcoala noastră trebuie să iubească copiii, sa fie serios, deschis către nou, punctual, pasionat, un bun profesionist şi un bun coechipier.

Atribuții :
1. Coordonarea, îndrumarea unui colectiv de copii
2. Realizarea de activitati instructiv-educative , extra-curriculare
3. Proiectarea si planificarea activităților instructiv educative

Cerinte:
-este necesara experienta in domeniu minim 3 ani.
-cunoasterea Limbii Engleze si limbii germane la nivel conversational spre avansat.

Prenume şi nume *
Limba preferată *
Introdu aici codul primit pe adresa de email furnizată
(verifică și în secțiunea spam/junk)
Ultimul loc de muncă *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări *

Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M