Ranta Maria Ranta Maria România, Cluj Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 10 Apr 2019
Inginer ofertare Cluj-Napoca

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0770577177 .

Descrierea jobului - Cluj Napoca
- CREAREA OFERTELOR IN PROGRAMUL FP DEALER
- INTOCMIREA SAPTAMANALA/LUNARA A RAPOARTELOR COMENZILOR PENTRU FIECARE AGENTIE DIN PROGRAMUL DE OFERTARE FP DEALER.
- RASPUNS LA EMAILURILE DE LA CLINETI, AGENTI.
- CREAREA COMENZILOR COMERCIALE IN PROGRAMUL FP DEALER
- TRIMITEREA COMENZILOR/OFERTELOR CLIENTILOR SI AGENTILOR.
- CREAREA FISELOR TEHNICE PT FIECARE COMANDA IN FUNCTIE DE ZONA GEOGRAFICA A AGENTIILOR.
- TRIMITEREA IN PRODUCTIE A COMENZILOR, DUPA CE AU PLATIT AVANSUL SI AU CONFIRMAT FISA TEHNICA.
- COMPLETAREA UNUI FISER EXCEL CU DETALIILE FIECAREI OFERTE/COMENZILOR

Cerinte
In cazuri exceptionale, daca se fac ore suplimentarea se platesc, iar daca se lucreaza sambata se plateste dublu.
Limba engleza si/sau limba italiana este necesara.
Salariu motivant. Se discuta la interviu.
Se ofera bonuri de masa si se deconteaza transportul.