Valoris Center Valoris Center București, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 28 Oct 2019

Customer Support With English

Valoris Center
BUCURESTI - mun., București, RO
fulltime

Candidatul ideal
Daca iti doresti sa-ti perfectionezi limba engleza si vrei sa incerci lucruri noi, esti vorbaret si pui pasiune in ceea ce faci, aplica la noi!
Descrierea jobului
Ce ne dorim de la tine:
• Sa vorbesti limba engleza la nivel mediu sau avansat;
• Sa ai cunostine avansate de Windows;
• Sa poti asimila rapid cunostintele;
• Sa iti placa sa lucrezi in echipa;
• Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client;
• Sa fii o persoana flexibila;

Responsabilitatiile tale vor fi:
• Sa acorzi asistenta clientilor via email si telefon;
• Sa asimilezi si implementezi procedurile de lucru;
• Sa prezinti solutii clientilor cu privire la alegerea produsului sau serviciului solicitat;
• Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii prin oferirea informatiilor referitoare la produsele si serviciile companiei;
Ce iti oferim:
• Contract de munca perioada nedeterminata;
• Pachet salarial atractiv;
• Training-uri de specialitate;
• Oportunitate de promovare in cadrul companiei;

Te asteptam cu drag in echipa noastra!