Cristian Musat Cristian Musat România, București Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 11 Apr 2019

Coordonator Ambalare

CERINTE:

- Persoana responsabila si dornica de lucru;
- Inclinatiile tehnice - mecanice constituie un avantaj;
- Cunostinte medii operare PC;
- Disponibilitate de lucru in schimburi;

RESPONSABILITATI:

• Conduce procesul de ambalare cu respectarea specificatiilor de operare
• Pregateste masina pentru inceperea ambalarii produsului respectiv, inspecteaza starea tehnica generala, se asigura ca are la indemana si incarca toate materiile prime necesare;
• Respecta conditiile de igiena ale procesului de ambalare prin curatarea periodica sau atunci cand este necesar a masinii de ambalare
• Supravegheaza permanent buna functionare a masinii
• Verifica si monitorizeaza pe tot parcursul procesului de ambalare.
• Coordoneaza asistentii ambalare pe durata procesului de ambalare;

BENEFICII:

- Contract de munca cu perioada nedeterminata;
- Salariu 2085 Lei net (in mana)
- Tichete de masa 300 Lei (15 lei / tichet)
- Program in 3 schimburi a cate 8 ore
- Transport asigurat - punctul de lucru se afla in Bucuresti, Sector 2, dupa Carrefour Colentina;
- Standarde de lucru la nivel international in cadrul unei mari companii renumita in productia lactatelor.

0755.111.308 / cristian.musat@teamland.ro