Bitdefender - Suport Tehnic in lb. Engleza

  • Ramnicu Valcea, Vâlcea, RO

Candidatul ideal
Esti o persoana tehnica, ti-ai invatat atat de bine parintii sa se descurce cu Windows 10 si deja nu te mai suna din 5 în 5 minute? E timpul sa iti trasformi abilitatile intr-un job full time! Cautam Suport Tehnic pentru proiectul Bitdefender si avem nevoie de cineva ca tine!

Descrierea jobului
Ce trebuie sa faci tu este foarte simplu!

Sa preiei solicitarile primite prin chat, e-mail sau telefonic;
Sa oferi suport tehnic (level 1) clientilor Bitdefender;
Sa participi la sesiuni periodice de training care sa te ajute sa te dezvolti pe plan profesional si personal.
Beneficii:
Program de lucru flexibil part time/full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta. De exemplu avem cele 3 ture clasice 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 – 06:00 si 6 ture intermediare 16:00 - 00:00 / 17:00 - 01:00 / 18:00 - 02:00 / 19:00 - 03:00 / 20:00 - 04:00 / 21:00 - 05:00;
Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine in companie;
Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT - Software;
O atmosfera relaxanta - concursuri, zile tematice si iesiri in echipa;
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Valoris Center
fulltime

Ramnicu Valcea
Vâlcea, RO