Anca Herciu Anca Herciu România, București Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 11 Jan 2019

Assistant property manager

Victoria Invest Imobiliare angajeaza administrator proprietati imobiliare.
Tip job: part time

Candidatul ideal
Nivel de studii: student sau absolvent de studii superioare
Cunostinte MS Office
Limbi straine: engleza-nivel mediu

Cautam o persoana:
- responsabila
- organizata
- cu abilitati de comunicare si negociere
- cu capacitate analitica si spirit de initiativa
- cu capacitate de a lucre in echipa si spirit de observatie
- cu gandire strategica, si capacitate de anticipare si organizare
- cu abilitati de planificare si prioritizare

Descrierea jobului
- Elaborarea si redactarea documentelor si rapoartelor transmise beneficiarilor
- Gestionarea documentelor
- Organizarea lucrarilor de mentenanta si igienizare pentru imobilele inchiriate
- Supravegherea echipelor tehnice cu care colaboram
- Efectuarea si verificarea diverselor plati
- Efectuarea verificarilor periodice pentru proprietatile administrare

Contact:
0762005019 / victoriainvestimob@gmail.com