Angajam Picker Depozit Urgent

  • Administrativ / Logistică
  • Giurgiu, Giurgiu, RO

Cautam un picker depozit, barbati, cu angajare rapida, pentru depozitul nostru din Rudeni, Chitila.
Cerinte: Ultima diploma de studii de orice tip, carnet auto categoria B necesar, experienta in depozit reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie.

Responsabilitati:
Picker de depozit - manipulare marfa, pregatire comenzi, scanare produse.
Informatii suplimentare:
Companie de retail - produse de cadou, angajeaza picker depozit pentru depozitul situat in zona Rudeni, Chitila.

Program de luni pana vineri de la 8-17(o ora pauza de masa), oferim card tichete de masa + prime de Craciun si de Paste.
Oferim preturi excelente, reduse pentru angajati.
Salarizare o data pe luna.
Posibilitate de majorare dupa 4 luni.
Bonus: 300 lei/luna pentru ca aveti carnet categoria B si astfel daca doriti sa conduceti masina firmei(dus-intors)
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Calmac Vladimir
fulltime

Giurgiu
Giurgiu, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Order Picking