Angajam operator CNC, Iasi

  • Iași, RO

CERINȚE
• absolvent de liceu sau școală profesională domeniu tehnic;
• persoană organizată, serioasă, dinamică și proactivă;
• disponibilitate de a lucra în schimburi;
• bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
• punctualitate și eficiență;
• experiență ca operator într-o companie de producție constituie avantaj;
• cunoștințe de desen tehnic.

DESCRIEREA JOBULUI
• efectuează întreținerea preventivă a utilajului de producție;
• respectă documentația de producție (routing) și desenul de execuție;
• efectuează set-up-ul (reglarea mașinii) și operează utilajul de producție;
• se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;
• efectuează măsurătorile și înregistrează datele complet și corect pentru a asigura calitatea producției.

BENEFICII
• salariul începând de la 2700 lei;
• tichete de masă;
• transport plătit;
• bonus de vacanță, Paște, Crăciun, aniversare companie;
• spor de noapte;
• spor de weekend;
• spor pentru ore suplimentare;
• asigurare formare profesională.

Sună la nr de telefon: 0332 401 106
Trimite-ne CV-ul tău la: hr@debeojobs.com
fulltime

Iași, RO