Anita Anita România, Cluj Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 23 Nov 2018

Angajam Manipulant marfa

picker depozit manipulant cluj
Sanex S.A, angajează în fabrica din Cluj-Napoca:

Manipulant marfa(placi ceramice)

CĂUTĂM O PERSOANĂ CARE:
• Are experiență de muncă în fabrică de producție;
• Este o persoană harnică, serioasă și disciplinată;
• Este o persoană dinamică și un bun organizator.

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:
• Manipularea in depozite si in/din mijloacele de transport a marfurilor care intra si ies din depozite;
• Pregatirea comenzilor de picking in vederea expedierii;
• Reorganizarea depozitului impreuna cu gestionarul cand este cazul;
• Verificarea vizuala a etichetelor.

CE OFERIM
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Muncă în schimburi;
• Tichete de masă de 15 lei/zi;
• Al 13-lea salariu
• Asistenta medicala gratuita si analize anuale
• Bonus de logistica

Așteptăm CV-urile la poarta fabricii SANEX în Cluj Napoca, str. Beiusului nr. 1 (langa Piata IRA Marasti, zona Expo) sau poti suna la numărul de telefon: 0731777679 / 0731900307