Hr Hr România, București Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 5 Mar 2019

Angajam Asistent Marketing & HR / coordonator agenti

Angajam Asistent Marketing & HR / coordonator agenti Mystery Shopping - Bucuresti

* Pui pasiune in ceea ce faci si doresti sa contribui la imbunatatirea serviciilor din Romania?
* Esti o persoana sociabila si comunicativa? * Esti perseverenta si atenta la detalii?
* Stapanesti foarte bine Microsoft Office (excel, word) si limba Engleza? Ai cunostinte de Social Media?

VBS Business Solutions si Asociatia din grija pentru Client te vrea in echipa sa!
Un domeniu inovator: Mystery Shopping, Cercetari de Marketing, Training si Consultanta.
Experienta intensiva de instruire / pregatire, carti de specialitate, mediu de lucru modern, motivant si colectiv tanar, salariu fix si bonusuri de performanta.

Responsabilitati
- Recrutarea, instruirea si coordonarea agentilor de mystery shopping
- Implicarea in proiecte de cercetari de marketing
- Promovare on line si prin retele de social media
- Activitati administrative si de secretariat.
- Participarea la conferinte, seminarii si intalniri de business

Te rugam sa ne trimiti CV-ul tau si o scrisoare de intentie! E-mail: cariere@solutiideafaceri.ro * Detalii - Tel: 0754 686 291