Hr Hr România, Toată ţara Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 6 Oct 2018

Angajam ALPINIST Contact: ancuta.burtea@rcs-rds.ro Satu-Mare, Bihor, Timisoara, Dolj, Caras-Severin, Cluj, Bucuresti, Iasi, Su

Angajam ALPINIST
Contact: ancuta.burtea@rcs-rds.ro
Satu-Mare, Bihor, Timisoara, Dolj, Caras-Severin, Cluj, Bucuresti, Iasi, Suceava, Botosani, Constanta, Bacau, Galati, Prahova
Cerinte:
 Minim 2 ani experienta in munca (experienta in constructii telecomunicatii mobile constituie un avantaj);
 Curs autorizat de alpinist utiliar absolvit sau cu disponibilitatea de a participa la instruire in cadrul companiei;
 Detinere permis auto cat.B;
 Aptitudini si experienta in lucrul la inaltime;
 Disponibilitate pentru deplasari 100% din programul de lucru.

Responsabilitati:
 Instalare cabluri antene de la locatia echipamentelor la antenele de pe structura;
 Instalare dispozitive mecanice, electrice si/sau electronice pe un site de telecomunicatii;
 Instalare antene panou pe suporti existenti, azimutare, etc;
 Generare, asamblare si ridicare (construire) a structurilor din otel galvanizat pe terasamentele cladirilor si a turnurilor din otel galvanizat pe teren utilizand macarale si alte mecanisme de ridicare;
 Instalare conectori, montare etichete, impamantari/feederi;

Beneficii:
Pachet de bonusare atractiv;
Abonament + Telefon de serviciu;
Posibilitate de scolarizare si specializare in cadrul locului de munca;