Alfa Work Alfa Work România, Mureș Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 2 Feb 2019

Ajutor Ospătar

Ajutor #Ospătar
Aptitudinile candidatului ideal:

Persoană plăcută, sociabilă și amabilă
Dorință de dezvoltare profesională;
Atitudine pozitivă și orientată către client;
Persoană comunicativă, energică.
Cunoștințele candidatului ideal:

Studii medii, absolvent liceu/școală profesională de specialitate;
Experiență pe poziție similară de cel puțin 3 luni constituie avantaj;
Calificare profesională în domeniu constituie avantaj;
Limba engleză – nivel conversațional.
Descrierea jobului:

Întampină clienții, colaborează cu celelalte departamente ale hotelului pentru asigurarea unei atmosfere calde și primitoare;
Participă în realizarea etapelor de servire: pregătirea și aranjarea bufetului cu inventarul respectiv, transportul veselei, tacâmurilor, paharelor, ambalajelor, debarasarea meselor și menținerea curățeniei acestora având drept scop final satisfacția clientului;
Răspunde de respectarea normelor sanitare.
Oferta noastră:
#mures
Tichete de masă proporțional timpului lucrat;
Planuri de dezvoltare profesională și training;
Evenimente interne și teambuildinguri;
Bonusuri anuale și de performanță;
Abonamente medicale personalizate.

Cum trimiți CV:
Dacă te potrivești descrierii de mai sus trimite CV-ul folosind formularul de mai jos (apăsați pe butonul „Aplică acum la acest job“) sau la adresa cariere@continentalhotels.ro – precizează în subiectul mail-ului postul pentru care aplici și numele hotelului.