Agent vanzari tigla metalica_Cluj

  • Cluj, RO

Candidatul ideal:
Angajam colegi in echipa de vanzari persoane fizice a Wetterbest, unul dintre principalii producatori de sisteme pentru acoperisuri din industria locala.

Ca parte a echipei noastre, vei fi responsabil de vanzarea de sisteme de acoperisuri in zona Cluj, in segmentul persoane fizice.

Cerintele postului:
Studii superioare finalizate
Experienta relevanta in vanzari, preferabil in constructii rezidentiale
Spirit organizatoric, proactivitate, pasiune si abilitati pentru vanzari si negociere
Orientare spre client si rezultat
Cunostinte bime MS Office
Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
dezvoltarea relatiilor de business
atingerea obiectivelor de vanzari
implementarea politicii comerciale si de marketing a companiei
identificarea de noi clienti si oportunitati de dezvoltare a business-ului
negocierea de contracte in limitele de competenta stabilite de companie
incasarea sumelor pentru marfa vanduta
Iti oferim un loc de munca cu reale oportunitati de dezvoltare, intr-o companie in crestere si un pachet de beneficii care va recompensa pe deplin efortul si abilitatile tale.

Descrierea companiei
Activitatea companiei Depaco a inceput anul 1999.
Depaco a abordat o strategie de dezvoltare pe termen mediu si lung investind in utilaje automate si performante de productie a tiglelor metalice si accesoriilor pentru acoperis.
Pentru extinderea la nivel national si pentru a produce articole de calitate, compania a achizitionat utilaje performante, de la cei mai renumiti producatori europeni, utilaje ce asigura o productivitate ridicata, dar si o precizie de executie mult imbunatatita;
In prezent, procesul de productie din fabrica Depaco de la Baicoi se desfasoara pe mai mult de 30 linii automate: pentru tigla metalica cu diverse profile, pentru tabla cutata de 4 tipodimensiuni, pentru sistemul de jgheaburi si burlane, pentru tabla faltuita;
Part of the Teraplast Group, Depaco proudly promotes the important values: client satisfaction, innovation and professionalism, solidarity and respect to society and environment.
fulltime

Cluj, RO