Confirmă adresa de email *
Prenume şi nume *
Limba preferată *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări
Încarcă CV
Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M

Scrisoare de intenție
Lucrator în depozit / picker - Craiova
  • Order Picking

Responsabilitati: Vei încărca descărca marfa din dube sau camioane, vei pregăti produse pentru a fi expediate către clienții noștri. Vei învăța să lucrezi cu sistemul WMS (cititoare de coduri de bare) - noi îți oferim pregătirea necesară! Cerinte: Te angajăm pe tine, dacă ai domiciulul stabil în Craiova. Beneficii: Transportul către depozitul nostru este asigurat, pentru a-ți face drumul mai ușor și mai plăcut. Și ca un bonus suplimentar, vei primi o reducere specială la achiziția de produse Misavan - pentru ca propria ta casă să strălucească cu produse de top! Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi. Prime de sarbatori. Vouchere de vacanta. Cine suntem noi: Cu o experienţă de 24 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic. Împreună #Trecem Romania pe curat!